Manlift, Platform Kiralama Konusunda Kalitenin Adresi 

0542 821 98 33

İZMİR KİRALIK PLATFORM

İZMİRDE PLATFORM KİRALAMA

İZMİR MANLİFT KİRALAMA

İZMİR KİRALIK MANLİFT

İzmir Kiralık Forklift Manlift, Kiralık Makaslı Platform

İzmir'in tüm bölgelerinde günlük, haftalık ve aylık seçeneklerimizle kiralık forklift, kiralık makaslı platform, kiralık makaslı asansör hizmeti vermekteyiz. Kendimize ait forklift, makaslı platform, makaslı asansörlerimiz şoförlü ve şoförsüz olarak kiralanabilmektedir. 


Bütçenize uygun fiyatlı kiralık forkliftlerimiz ve makaslı platformlarımız; bulunduğunuz yere kendi çekicimiz ile getirilerek teslim edilmektedir. Firmamızdan platform kiralamak çok basit olduğu gibi çok güvenliklidir. makinalarımızın güvenlik seçenekleri bizim için kiralamadan önde gelir. 


Bizden daha ucuz fiyatlı platform seçeneklerini değerlendirebilirsiniz ama unutmamanız gereken şey fiyat değil güvenliktir. 16 metre yükseklikte tekerleğinizin kırılması sonucunda güvenlik ayakları açılmaması durumunda makinanın devrilme olasılığı çok yüksektir , Firmamız sizlere güvenlik seçenekleri konusunda bütün tahahütlerini yerine getirmektedir.

Kiralık eklemli platform denince akla gelen makina  fotoğraflarına ve ölçülerine websitemizden kiralama seçeneklerine firmamızdan ulaşabilirsiniz. Eklemli platformlar sizlere dar alanda bir mobil vincin yaptıklarını kazandırır.

AB16EJ


ÇALIŞMA YÜKSEKLİĞİ

17.7m

KALDIRMA KAPASİTESİ

230kg

TIRMANMA KABİLİYETİ

30%

KİRALIK EKLEMLİ PLATFORM


kiralık akülü platform denince akla gelen makina  fotoğraflarına ve ölçülerine websitemizden kiralama seçeneklerine firmamızdan Telefon ile ulaşabilirsiniz. akülü platformlar sizlere dar alanda bir mobil vincin yaptıklarını kazandırır.

0812(2746)


ÇALIŞMA YÜKSEKLİĞİ

10.1m

PLATFORM KALDIRMA KAPASİTESİ

450kg

TIRMANMA KABİLİYETİ

25%

İZMİR KİRALIK MANLİFT


kiralık 6 metre platform denince akla gelen makina  fotoğraflarına ve ölçülerine websitemizden kiralama seçeneklerine firmamızdan telefon ile ulaşabilirsiniz. 6 metre platformlar sizlere dar alanda bir mobil vincin yaptıklarını kazandırır.

0407SE (1330SE)

ÇALIŞMA YÜKSEKLİĞİ

5.8m

PLATFORM KALDIRMA KAPASİTESİ

240kg

TIRMANMA KABİLİYETİ

25%

İZMİR KİRALIK MENLİFT


Kiralık 14 metre platform denince akla gelen makina  fotoğraflarına ve ölçülerine websitemizden kiralama seçeneklerine firmamızdan ulaşabilirsiniz. 14 metre platformlar sizlere dar alanda bir mobil vincin yaptıklarını kazandırır.

1212E (4047E)

ÇALIŞMA YÜKSEKLİĞİ

13.9m 


PLATFORM KALDIRMA KAPASİTESİ

320kg

TIRMANMA KABİLİYETİ

25%

İZMİRDE PLATFORM KİRALAMA


Kiralık 8 metre platform denince akla gelen makina  fotoğraflarına ve ölçülerine websitemizden kiralama seçeneklerine firmamızdan ulaşabilirsiniz. 8 metre platformlar sizlere dar alanda bir mobil vincin yaptıklarını kazandırır.

0608 (SE/ME)

ÇALIŞMA YÜKSEKLİĞİ

7.8m

PLATFORM KALDIRMA KAPASİTESİ

230kg

TIRMANMA KABİLİYETİ

25%

İZMİR KİRALIK PLATFORM


EKLEMLİ PLATFORM


Eklemli platformlar çoğu mobil vinçlerin girmediği alanlarda çalışma kapasitesine sahip mükemmel manevra yapabilen şantiyelerin vazgeçilmezleridir. Bu makinaları tercih etmeniz için çok sebebiniz bulunmaktadır. Örn ; Dar alan, Güvenlik, Dolgu lastik sayesinde şantiye alanlarında kullanım, Uzun akü ömrü veya Dizel seçeneklerini şantiyelerinizde değerlendirebilirsiniz.

AKÜLÜ MANLİFT - PLATFORM

Akülü platformlar makaslı olmakla beraber lift aracılığı ile kaldırma kapasitesine erişmektedir. şantiyelerinizde çoğunlukla kullanmak isteyeceğiniz manlifter 4 metreden 16 metreye kadar sınıflandırılmaktadır. İz yapmaz dolgu tekerlekleri ile sizlere büyük kolaylık sağlayan bu makinalar her türlü iş koşulunda sizin kriterlerinizi karşılayacak makinalardır.

DAR ŞASE EKLEMLİ PLATFORM

Dar şase eklemli platform çoğu dar alanda çalışmaktadır. Joistikli olmakla beraber kendinden akülü hareketlidir. Dikey yükselen bu esrarengiz makinalar sizleri dar alanlarda yükselmeniz için bulmanız gereken makina yükünden kurtaracaktır. İhtiyacınız olan makina budur. 220 kg yük kapasitesi sayesinde sizlere büyük bir kullanım ömrü sağlar.

İzmir kiralık platform olarak sizlere >> İzmir Kiralık Forklift << hizmetide veriyoruz. Bayilerimizden alacağınız hizmet sonucunda %20 indirim kazanabilirsiniz.

PLATFORM KİRALAMA SEÇENEKLERİ ;     İzmir Platform kiralama fiyatları

İzmir Platform kiralama için bize ulaşabilirsiniz. Telefonda size kaç metre lazım olduğunu soracağız neden soruyoruz. Manliftlerimizin temel özellikleri yükselmesidir. Onun için size lazım olan yüksekliği bilmemiz gerekmektedir. İzmir Kiralık Platform olarak makina parkurlarımız arasında 6 metreden 16 metreye kadar çeşitliliğimiz bulunmaktadır. İzmir bölgesinde Konak kiralık platform, balçova kiralık platform, sarnıç kiralık platform, menemen kiralık platform, istanbul kiralık platform, ankara kiralık platform, bursa kiralık platform, uşak kiralık platform, aydın kiralık platform, manisa kiralık platform, selçuk kiralık platform, muğla kiralık platform, denizli kiralık platform , turgutlu kiralık platform, balıkesir kiralık platform, soma kiralık platform , edremit kiralık platform , çeşme kiralık platform , bodrum kiralık platform , seferihisar kiralık platform , söke kiralık platform , kuşadası kiralık platform bölgelerine hizmetlerimiz vardır. Sizlerde İzmir Kiralık Platform hizmeti almak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilir size uygun olan en iyi seçeneği hazırlayabilirsiniz.

GÜNCELLEŞTİRMELER

14.06.2023

PLATFORM KİRALAMA VE NAKLİYE İMKANI

İzmirin heryerine kendi kutarıcılarımız ile sizlere nakliye imkanı sunuyoruz. Uygun nakliye koşulları ile platform, manlift, makaslı platform kiralama seçeneklerini değerlendirin. Size Sunduğumuz nakliye seçenekleri arasında kendi araçlarınız ilede alma hakkını veriyoruz. Eğer adresimizden şantiyenize kendi arabanızla götürebilirseniz nakliye ödemeden makina kiralama seçeneğini edinmiş olursunuz.

15.06.2023

FORKLİFT VE PLATFORM BİRLİKTE KİRALAYIN !

Makaslı platformların kiralanması izmir buca bornova torbalı karşıyaka menemen narlıdere balçova güzelbahçe güzelyalı ve mahallelerinde size makaslı platform kiralama imkanı sunar. Manliftler size yerden 6 metre , 8 metre , 10 metre, 12 metre , 16 metre yükselme imkanı sunar. Yamuk yerde çalışma imkanı olmayan manliftlerin devrilme imkanı çok düşüktür. Kendi üzerinde denge sensörü olan manliftlerin kendinden yamjuk yerde kalkmamaktadır. Manliftlerin yanında forklift kiralamak her işletmenin ihtiyacıdır. eğer 2 hizmeti bir arada almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz, böylelikle tek nakliye parası ödeyerek 2 mankinayı işletmenize getirme imkanınız olur.

17.06.2023

MANLİFT NEDİR NE İŞE YARAR?

Manliftler personel yükseltici olarak, modern çağımızın akülü iskeleleridir. İsimleri bazen manlift bazen platform bazende menlift olarak geçebilir hepsi aynı makinaların isimleridir. İskele olarak kullanımları olduğu gibi bazende dar alanlarda kullanılan personel yükselticilerdir. hidrolik sistemleri sayesinde 18 litre yağ ile pistonların aracılığı ile sepetini  1 metreden 16 metreye kadar kaldırabilen makaslı platform sizlere büyük kolaylıklar sağlar. Bu makinaları ister kiralayabilir istersenizde satın alabilirsiniz.

20.06.2023

MANLİFT KAÇ KİLO (KG) KALDIRIR 

Manlift Kullanan personeller genellikle çıktıkları yüksekliklere malzemelerinin araçve giderlerinide çıkarmaktadırlar. Manlift Kiralamak isteyen usta veya çalışan kadrosu herzaman işçi veya ustadır. Ustalar çıktıkları yüksekliklerde boya yapacakları zamanlar için yanında boyasını ve fırçasını gibi ekipmanlarınıda yanlarında götürmektedirler. Buda manliftlerin kaç kg kaldırır sorunu akıllara getirir. Ortalama bir manlift 250 kg ile 350 kg arasında yük taşımaktadır. Bu sizin kiralayacağınız manlifte görede değişiklik gösterebilmektedir. 8 metre çalışma yüksekliği olan bir manlift 240 kg yük kaldırmaktadır. başka özellikte olan manlift 16 metre manlift 350 kg yük taşımaktadır. Her ne kadar yük kaldırmak için olmasada, kaldırabildiği yük çok faydalı olmaktadır.

21.06.2023

12 METRE MANLİFT KAÇ KG ?

Manlift ve platformlar forkliftler kadar ağır olmasada genede gireceği yerde zemine zarar verecek kadar ağırlıkları vardır. Çeşitlerine göre ağırlıkları değişebilen manliftlerin ortalama ağırlıkları 2 ton civarındadır. 12 metre manliftin ağırlığı 2550 kgdir.Buda her tekerine ortalama 700 kg yük bindiğini belirtir. Zemini fayans olan yerlere girdiği zaman fayansta boşluk olan yerlerde kırılma yapabileceği için zeminin iyi kontrol edilmesi gerekmektedir.

24.06.2023

MANLİFT KİRALARI NE KADAR ?

Eklemli platform kiraları aylık 60 bin tl civarındadır. Eğer yeriniz düz ve beton zemin ise dikey platform kiralama hizmeti alabilirsiniz. Dikey makaslı platform kiraları 25 bin tl den başlamaktadır. Dizel eklemli platformların aylık kiraları 100 bin tl olmakla birlikte dizel dikey platformların fiyatları 40 bin tl den başlamaktadır. Fiyatlarımız makinaların metrajlarına göre ufak oynaklıklar göstermektedir.