Platform kiralamak size şantiyenizde zamandan tasarruf ettirir. Kurmalı iskele ile vakit kaybetmeyin teknolojinin getirdiği kolaylıklar ile tanışın.

 Sarnıç platform kiralama denince akla gelen firmamızı ziyaret edin birlikte size en uygun makine seçimini yapalım. 

Sarnıç bölgesinde heryere hizmetimiz vardır. 8 metreden 16 metreye kadar manlift kirala seçeneklerimiz ile sizlere hizmet verelim. Kendi kurtarıcılarımız ile hizmet ediyor deneyimli kadromuz ile sizlere hizmet veriyoruz.

PLATFORM

FORKLİFT

NAKLİYE

MANLİFT

KİRALIK

HEMEN ARA

SARNIÇ KİRALIK PLATFORM ARAYIN KAPINIZA KADAR GETİRELİM

Sarnıç  manlift kiralama hizmeti almak için firmamızda çalışan pazarlama müdürümüz ile iltibat kurabilirsiniz. Pazarlama müdürümüz sizlere mevcut olan manliftin fiyat teklifini nakliye dahil Whatsapp'dan veya Mail üzerinden iletmektedir. Sarnıç kiralık manlift denince akla gelen firmamız istanbulun çoğu yerinde hizmet vermektedir. günlük aylık forklift platform manlift kiralama hizmetlerimiz mevcuttur. İstanbul Forklift kiralama konusundada sizlere hizmet vermekteyiz. Özellikle platform kiralama konusuna yoğunlaştığımız için forklift kiralama hizmetimiz görünmeyebilir aslında asıl işlerimiz arasında platform kiralamada geçmektedir. Sarnıç makaslı platform kiralanması trafik nedeniyle çok zor olabilmektedir. Lakin firmamız bu durumada çoklu bayi sistemi ile çözüm kazandırmıştır. Çok bayili firmamız sizlere platform kiralama manlift kiralama forklift kiralama hizmetleri sunmaktadır. Hizmetlerimiz arasında Sarnıç Günlük platform kiralama, Sarnıç Aylık platform kiralama bulunmaktadır. Bunun yanında saatlik platform, forklift, manlift kiralama işlerinizede talibiz.

Adres :      Aydın hatboyu caddesi no:418 şirinyer      izmir - Turkey

Telefon :   0542 821 98 33 

Mail :   eminler@hotmail.com

Çalışma Stilimizi Video İle İnceleyin !