İzmir Eklemli Platform Kiralama

İzmir Sepetli Vinç Kiralama

İzmir bölgesinde günlük saatlik aylık olarak operatörlü izmir sepetli vinç kiralama hizmeti almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Sepetli Platform Kiralama

İzmirde sepetli platform kiralamak şantiyelerinizde iskele problemlerinizden kurtulmanızı sağlar. Aynı zamanda uygun mağliyetler ile işlerinizi çözer.

Sepetli Vinç Kiralama İzmir

İzmir Sepetli vinç Operatörlü ,iş güvenliğine uygun aynı zamanda uygun mağliyetler ile kazasız ve kırımsız çalışmanızı sağlar.

İzmir Sepetli Vinç Platform Kiralama


İzmir Sepetli Vinç Kiralama | 0542 821 98 33

Sepetli vinç kiralama izmir denince akla gelen firma eminler forklift platform sizlere günlük aylık olarak sepetli platform kiralama hizmeti sunar. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışan eminler platform vinç firması sizlere kesintisiz hizmet sunmaktadır.  10 adetten oluşan sepetli vinç araç filosu ile izmir bölgesinde sepetli platform konusunda her bölgeye hizmet vermektedir. Müşterilerin tek yapması gereken işlerinden 1 gün önce İzmir sepetli platform kiralama firmasını araması ve sepeli platform ayırtmasıdır. 16 metreden 26 metreye kadar sepetli platform bünyesinde hizmet veren firma saatlik veya günlük çalışma hizmeti vermektedir. Sepetli platform kiralama izmir firması izmirin heryerine hizmet vermektedir.Müşterilerin istediğine göre manlift veya makaslı platform gibi ekipmanlar ilede hizmet vererek müşterilerinin yarım kalan işlerine acil müdehale etmektedir. Böylelikle işleri yarıda kalmaz, yükselmek istedikleri yüksekliklere istediği zaman istediği kadar yükselmesini sağlar. İzmirde sepetli platform kiralama hizmeti almak için ulaşın.


Kiralık eklemli platform denince akla gelen makina  fotoğraflarına ve ölçülerine websitemizden kiralama seçeneklerine firmamızdan ulaşabilirsiniz. Eklemli platformlar sizlere dar alanda bir mobil vincin yaptıklarını kazandırır.

AB16EJ


ÇALIŞMA YÜKSEKLİĞİ

17.7m

KALDIRMA KAPASİTESİ

230kg

TIRMANMA KABİLİYETİ

30%

KİRALIK EKLEMLİ PLATFORM